4 ГРУДНЯ У КИЄВІ ВІДБУВСЯ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД

Дата: 05.12.2017 09:08

«Ініціативи, що змінюють життя» – під такою назвою 4 грудня у Києві відбувся ІІ всеукраїнський форум об’єднаних громад.

Захід відбувся за участі Президента України Петра Порошенка, Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана та Віце-прем’єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.

Метою заходу було згуртувати місцеве самоврядування громад, бізнес спільноту, урядові структури, дипломатичні представництва, проекти міжнародної технічної допомоги довкола питань місцевого економічного розвитку, залучення інвестицій, розбудови малого та середнього бізнесу.

Темами  дискусій в рамках заходу стали можливості об’єднаних громад  самостійного заробляти кошти, реалізовувати проекти, які повернуться громадам новими робочими місцями і податками до місцевих бюджетів та залучення інвестицій.

Серед іншого, на Форумі головам ОТГ та експертній спільноті було презентовано перший в Україні мобільний ЦНАП.