Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації

Дата: 03.02.2017 09:04
Кількість переглядів: 964

Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації – Детальний план території  

«Розміщення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул. Незалежності, 42 в смт. Нова Борова»

 

 

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації детального плану території по вул. Незалежності, 42 в селищі міського типу Нова Борова.

Містобудівна документація – детальний план території, розроблена на підставі рішення сесії Новоборівської селищної ради № 213 від 16.11.2016 року.

Замовник: Новоборівська селищна рада.

Платник: Фещенко Іван Леонідович

Виконавець: Житомирський філіал інституту «НДІпроектреконструкція»

Місце розташування: смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 42

З графічною та пояснювальною частинами містобудівної документації можна ознайомитися в Новоборівській селищній раді в відділі земельних ресурсів, понеділок – п’ятниця з 8.00 до 17.00. Відповідальний спеціаліст-землевпорядник Гаращук Олександр Петрович.

Пропозиції (зауваження) від фізичних та юридичних осіб приймається до 02 березня 2017 року включно, за адресою смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А в кабінеті відділу земельних ресурсів.

Пропозиції та зауваження відповідно до ч 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі, із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

У слуханні можуть прийняти участь громадяни і юридичні особи, які визначені п.7 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»: повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення, народні депутати України, депутати місцевих рад.

Пропозиції та зауваження, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.

Відповідальний за проведення громадського слухання – начальник відділу земельних ресурсів Гнітецький Олександр Миколайович

Громадські слухання будуть проходити о 14.00 год. 03 березня 2017 року в  залі засідань Новоборівської селищної ради за адресою смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А (2 поверх).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.