ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА - МІНІСТРА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖКГ УКРАЇНИ ЗУБКА ГЕННАДІЯ ГРИГОРОВИЧА

Дата: 27.09.2017 08:57

Шановний Геннадій Григорович!!!

Від всього колективу Новоборівської селищної  ради приміть щирі вітання і побажання міцного здоров'я, людського щастя, молодості душі і серця, яскравого сонця, душевного тепла, успіхів у здійсненні всіх задумів на багато-багато літ.
Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.
Нехай справи будуть благородними, рішення - мудрими, думки - високими, а почуття - чистими та щирими!
Нехай доля Ваша благословиться довгими квітучими роками, стелиться на щастя барвистим пісенним рушником, безмежно радує сімейним ладом, благополуччям, сяє усмішками оточуючих людей.
Хай зірки завжди віщують Вам щасливу долю, а Бог оберігає і допомагає.

З повагою селищний голова Григорій Рудюк, колектив та депутатський корпус селищної ради.