Оголошення про скликання чергової 13-ї сесії І-го скликання селищної ради

Дата: 21.12.2016 08:37

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 22 грудня 2016 року о 14:00 годині в адмідністративному приміщенні cелищної ради вібудеться 13-та сесія І скликання.

ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про затвердження програми соціально-економічного розвитку Новоборівської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

2. Про затвердження селищного бюджету на 2017 рік.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

Цюпа Л.С. – начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності – головний бухгалтер селищної ради

3. Про структуру, штатний розпис та кошторис видатків селищної ради на 2017 рік.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова.

4. Про внесення змін до штатних розписів бюджетних установ Новоборівської селищної об’єднаної  територіальної громади.

Доповідач: Рудюк Г.Л. - селищний голова.

5. Про затвердження селищних програм.

Доповідач Рудюк Г.Л. – селищний голова..

6. Про затвердження положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова.

7. Про  затвердження положення про преміювання працівників апарату Новоборівської селищної ради на 2017 рік.

Доповідач: Рудюк Г.Л. - селищний голова.

8.  Про  умови оплати праці працівників апарату селищної ради та її виконавчого комітету на 2017 рік.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова.

9. Про умови оплати праці селищного голови  на 2017 рік.

Доповідач: Симонт Г.С. – секретар ради.

10. Про умови оплати праці заступників селищного голови по роботі виконавчих органів на 2017 рік.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

11.  Про передачу медичної субвенції з бюджету Новоборівської селищної ради до районного бюджету Хорошівського району.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

12. Про співфінансування інвестиційної програми «Шкільний автобус».

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

13. Про співфінансування інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в 2017 році.

Доповідач: Рудюк Г.Л. - селищний голова.

14. Про надання фінансової допомоги Новоборівському ЖКП на 2017 рік.

Доповідач: Рудюк Г.Л, - селищний голова.

15. Про встановлення розміру частки прибутку.

Доповідач: Рудюк Г.Л. - селищний голова.

16. Про встановлення пільг Новоборівському ЖКП на 2017 рік.

Доповідач: Рудюк Г.Л. - селищний голова

17. Про прийняття автобуса в комунальну власність селищної ради.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

18. Про встановлення плати за навчання в Новоборівській музичній школі на 2017 рік.

Доповідач: Магдич Л.А. – начальник відділу освіти, охорони здоров’я та оціально-культурної сфери

19. Про звільнення від плати за навчання дітей в Новоборівській музичній школі.

Доповідач:  Магдич Л.А. – начальник відділу освіти, охорони здоров’я тасоціально-культурної сфери

20. Про  затвердження вартості харчування дітей дошкільних  та учнів загальноосвітніх навчальних закладів селища на 2017 рік.

Доповідач: Магдич Л.А. – начальник відділу освіти, охорони здоров’я та соціально-культурної сфери

21. Про затвердження вартості платних послуг, які надаються працівниками будинків культури та клубів Новоборівської селищної ради ОТГ у 2017 році.

22. Про затвердження положення про порядок та умови надання платних соціальних послуг відділом освіти, охорони здоров’я та соціально-культурної сфери Новоборівської селищної ради.

Доповідач: Магдич Л.А. – начальник відділу освіти, охорони здоров’я та соціально-культурної сфери

23. Про затвердження переліку вулиць по Новоборівській селищній об’єднаній територіальній громаді.

Земельні питання.

Різне.