Новоборівська громада
Хорошівський район, Житомирська область

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ ФОРУМУ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ

4 липня 2017 року відбулося засідання робочої групи ФМР. Основною метою діяльності ФМР є сприяння реалізації проектів ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».

На засіданні робочої групи були запрошені представники громадської організації «Новоборівська спілка учасників та ветеранів АТО об’єднаної територіальної громади» Штефа О.М. та Стринадко Т.М. та спеціаліст з розвитку громад ПРООН – Жанна Миколаївна Чмут, між якими було підписано грантовий договір на проект «Створення консультативних кімнат для он-лайн надання Безоплатної вторинної правової допомоги» в сумі 296,910 тис. грн.

Мікропроектною пропозицією передбачено створити 7 он-лайн кімнат в приміщенні бібліотеки в: смт. Нова Борова, с. Кропивня, с. Ягодинка, с. Турчинка, с. Небіж, с. Фасова, с. Кам’яний Брід, та в смт. Нова Борова створити робоче місце дільничного офіцера поліції. В рамках проекту буде проведено ремонтні роботи в приміщеннях, а саме: встановлення решіток на вікна, заміна при потребі вхідних та внутрішніх дверей, проведення інтернету, закупівля меблів та комп’ютерної техніки.« повернутися до списку новин