Селищний голова відвідав 3-й Європейський конгрес місцевого самоврядування

Дата: 30.03.2017 14:06

Селищний голова відвідав 3-й Європейський конгрес місцевого самоврядування, який 27 -28 березня відбувся в польському Кракові.

Головною темою 3-го Європейсъкого Конгресу мiсцевого самоврядування було - «Місцеве самоврядування обличчя змін XXI століття».

Європейський конгрес місцевого самоврядування - це дискусійний майданчик, а також місце зустрічі лідерів місцевого самоврядування з представниками бізнесу, науки, неурядових організацій, міністерств і урядових відомств. Це один iз ключових заходiв, якi проводитъ Iнститут схiдноєвропейських дослiджень.

В рамках програми було проведено 80 заходів по шести тематичним напрямкам: фінанси, навколишнє середовище, економіка, суспільство, інновації, бізнес і місто. Цього року Конгрес відвідало понад 2000 гостей з більш ніж 30 країн. Це регiональні лiдери, урядовцi, керiвники підприємств, громадських організацій, журналісти iз вciєї Європи.