НАВЧАЛЬНИЙ ВІЗИТ ДО ПОЛЬЩІ ПРЕДСТАВНИКІВ ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД ЖИТОМИРЩИНИ

Дата: 29.11.2017 11:22

Побачити результат реформи децентралізації можна. Представники об’єднаних громад Житомирщини розпочали навчальний візит до Польщі, організованого Програмою "U-LEAD з Європою".

Лідери громад відвідають місто Люблін та декілька сільських та міських гмін Польщі з метою обміну досвідом впровадження реформи місцевого самоврядування. Крім того, польські колеги презентують українцям цілі та завдання Союзу Гмін Люблінщини, яка виконує функції представлення та захисту інтересів самоврядування перед урядовою (державною) адміністрацією, прообраз української Асоціації об’єднаних громад. Візит триватиме до кінця цього тижня і згідно програми має відбутись декілька виїздів у гміни Адамув, Госцірадов, Конопніца.