Новоборівська громада
Хорошівський район, Житомирська область

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ЗІБРАННЯ ПРАЦІВНИКІВ МУЗЕЇВ

Нещодавно у місті Переяславі-Хмельницькому що на Київщині відбувся перший Всеукраїнський музейний форум. У його роботі узяли участь представники музеїв Хорошівського району.

Головною родзинкою Форуму стала науково-практична конференція. Приємно відзначити, що у науковий збірник конференції увійшли матеріали музейників нашого краю: «Хорошівський музей історії – один із форпостів краєзнавства Житомирщини», «Новоборівський краєзнавчий музей – перлина історії селища», «Музей коштовного і декоративного каміння. Історія та сьогодення».

Учасники конференції брали участь у різноманітних практикумах і майстер-класах, презентували свою друковану продукцію та побували на відкритті виставки художніх робіт Юрія Нагулка «Код нації». Ну, і, звичайно, відвідали та оглянули експозиції музеїв міста, а їх у древньому Переяславі майже 30. Воістину, сучасний Переяслав-Хмельницький є столицею музеїв України та справжньою українською музейною Меккою!     

Завершився Форум екскурсією до Київського водосховища, та покладанням квітів до могили Героя України, патріарха музейної справи – Сікорського М.І.

                                                                                                                                                                                                                        Олександр Голяченко,

                                                                                            учасник Форуму

P.S. Фото автора із Музею просто неба, Музею Заповіту Т.Г. Шевченка, Музею Г.С. Сковороди, Археологічного музею.« повернутися до списку новин