Новоборівська громада
Хорошівський район, Житомирська область

В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВІДБУВСЯ ФОРУМ З ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

20 липня 2017 року селищний голова Григорій Рудюк відвідав Форум «Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку» який відбувся в Тернопільській області.

Ініціаторами проведення Форуму стали представники Тернопільської обласної державної адміністрації за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та проектів міжнародної технічної допомоги: Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» – DESPRO, Ради Європи, програми U-LEAD з Європою, програми DOBRE. 

Для участі у заході на Тернопільщину завітав Прем’єр-міністр України, Володимир Гройсман. Почесними спікерами Форуму, з числа представників центральних органів виконавчої влади, також стали перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального розвитку, В’ячеслав Негода, заступник Міністра охорони здоров’я України, Роман Ілик, заступник Міністра освіти і науки України, Юрій Рашкевич, голова Тернопільської обласної державної адміністрації, Степан Барна та інші. 

Учасники встигли обговорити питання нової системи управління та місцевого розвитку, впровадження секторальної реформи в галузі освіти та медицини та складнощі імплементації системи нагляду за рішеннями органів місцевого самоврядування. « повернутися до списку новин