Робоча зустріч Правління Асоціації об'єднаних територіальних громад з Прем'єр-міністром України

Дата: 06.04.2017 10:48

У середу 5 квітня відбулася робоча зустріч Правління Асоціації об'єднаних територіальних громад з Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

Голову Уряду було поінформовано про мету створення, головні завдання та напрямки діяльності Асоціації як на національному, так і на регіональному та місцевому рівнях.

Відбулося конструктивне і продуктивне обговорення ключових питань реформування місцевого самоврядування: законодавче забезпечення, фінанси, земельні відносини, освіта.

Досягнуто домовленість щодо налагодження постійної взаємодії Асоціації з Урядом з питань практичного впровадження реформ.

Джерело Асоціація об'єднаних територіальних громад