ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

Дата: 25.04.2016 10:44

У рамках благодійної акції «Зробимо Україну чистою разом» 23 квітня відбулося прибирання берегової смуги водосховища смт. Нова Борова.

До впорядкування території залучилися працівники: апарату селищної ради, Новоборівської гімназії, Новоборівського ЖКП,  музичної школи, учні Новоборівського ЗНЗ ліцею, депутати селищної ради, молодь селища та інші небайдужі жителі громади. Впорядковано Братську могилу  працівниками Новоборівського будинку культури, апарату селищної ради, Новоборівської бібліотеки. Здійснено прибирання узбіччя дороги на в'їзді до Нової Борової працівниками Місцевої пожежної охорони та працівниками селищної ради.

Висловлюємо щиру подяку всім учасникам акції та надіємось на подальшу небайдужість та активну участь у подібних заходах.