НАРАДА З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 21.06.2016 10:30

17 червня в Новоборівській об’єднаній громаді відбулася нарада з керівником секретаріату міжфракційного депутатського об’єднання «Захист прав дітей-пріорітет держави» ВРУ   Волинець Людмилою Семенівною.

На нараді були присутні начальник служби у справах дітей Житомирської ОДА Савельєва Олена Олегівна; начальник відділу з питань соціального захисту, опіки та піклування дітей служби у справах дітей ОДА Пастушенко Людмила Миколаївна; заступник голови Стретович Олександр Олександрович; начальник відділу освіти, охорони здоров’я та соціально культурної сфери Новоборівської ОТГ Магдич Людмила Онисимівна; заступник голови Вол.-Волинської РДА Ширченко Галина Іванівна; начальник служби у справах дітей Вол.-Волинської РДА Федоренко Ліна Ростиславівна; представники опікунської ради, громадської комісії у справах дітей при виконавчому комітеті Новоборівської селищної ради.

Метою проведення наради було обговорення питання щодо особливостей виконання Новоборівською об’єднаною громадою функцій із забезпечення та захисту прав дитини.