ГРИГОРІЙ РУДЮК ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВІДКРИТТІ ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 22.05.2017 09:54

В суботу 20 травня Григорій Рудюк взяв участь у відкритті центру розвитку місцевого самоврядування в рамках проекту U-LEAD з Європою в м. Житомир.

Програма «U-LEAD з Європою» – наймасштабніший проект у рамках децентралізації в країні. Восени 2016 року програма стартувала. Запрацював Центральний офіс реформ і почато розбудову регіональної мережі. На сьогодні відкрито 10 регіональних центрів, до кінця червня планується відкрити усі 23 офіси. Програму U-LEAD з Європою із загальним обсягом фінансування у 97 млн євро розраховано на чотири роки. Її основні напрямки – зміцнення кадрового потенціалу місцевого самоврядування та системна підтримка Центрів надання адміністративних послуг.

У відкритті регіонального офісу децентралізації  в Житомирі взяли також участь Голова групи підтримки України Європейської комісії Пітер Вагнер, Керівник програм співробітництва Представництва Євросоюзу в Україні Беренд де Гроот, керівники програми   U-LEAD з Європою Бастіан Файгель та  Камеран Худур.