Новоборівська громада
Хорошівський район, Житомирська область

Установче засідання Ради Новоборівського краєзнавчого музею

Відповідно до ст. 27 Закону України «Про музеї та музейну справу» відбулося установче засідання Ради Новоборівського краєзнавчого музею. Затверджено персональний склад, схвалено Концепцію розвитку музею та обговорено Програму розвитку музейної справи у Новоборівській ОТГ на 2017 рік.

У преамбулі програми сказано про важливу роль краєзнавчих музеїв у збереженні пам’яток матеріальної і духовної спадщини. Великий вклад у розвиток музейної справи у нашому краї внесли патріоти-краєзнавці: Юхименко А.В., Цимбалюк С.Ф., Яремчук М.С., Щерблюк Є.А., Тичина Л.М., Щербина В.О. (селище Нова Борова), Любименко О.Й., Герасимов П.Н. (село Кропивня), Андрійчук В.С. (село Небіж), Пархомчук К.М. (село Фасова) та інші.

Основними завданнями програми є: вирішення питання початку ремонту Новоборівського краєзнавчого музею; створення або ремонт музейних кімнат, краєзнавчих куточків у селах Кропивні, Небіжі, Фасовій, Ягодинці; поповнення, оновлення та осучаснення музейних експонатів; поліпшення матеріально-технічного стану музеїв; поліпшення екскурсійного обслуговування; проведення науково-краєзнавчої діяльності та науково-дослідницької роботи; гідне представлення та престиж Новоборівської громади.

Витрати для реалізації програми передбачаються з коштів місцевого бюджету, залучення коштів фізичних та юридичних осіб, а також фінансові надходження від спонсорів, інших джерел.« повернутися до списку новин