ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 19.03.2021 13:26

Щорічно у третю неділю березня відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.  Цього року свято припадає на 21 березня.

З нагоди Дня працівників ЖКГ і побутового обслуговування населення щиро вітаємо виконуючого обов’язки директора  Єлизавету Міщенко та працівників НОВОБОРІВСЬКОГО ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА.

Ваша робота – це тепло і затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.

Повсякденна праця  працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення починається у той час, коли більшість жителів  громади ще не прокинулась, ви створюєте належні умови проживання та побуту населення.

Зичимо вам міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань.

Прийміть наші щирі вітання з професійним святом!