ЩИРО ВІТАЄМО ВСІХ З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Дата: 01.09.2020 11:01

Шановні педагоги, дорогі учні, студенти!

Щиро вітаємо всіх з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

Найщиріші слова подяки вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Перший день осені - радісний, наповнений світлом усмішок і передчуттям нового життєвого етапу - нового навчального року. Нехай він принесе ще більше нових знань, відкриттів і подій, буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину! Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

З повагою, селищний голова Григорій Рудюк