ВІДКРИТТЯ МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНОГО МАЙДАНЧИКА

Дата: 24.08.2020 15:43

Вже традиційно в Новоборівській громаді державні свята супроводжуються спортивними змаганнями та розвагами.

Так і сьогодні в День Незалежності України в смт. Нова Борова  офіційно відкрито    мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту, зокрема такими як баскетбол, волейбол, бадмінтон та великий теніс.

Перерізати стрічку селищний голова Григорій Рудюк доручив молодим спортивним красуням. Далі відбулась дружня гра у волейбол молоді та «ветеранів-любителів» спорту нашої громади.

Щиро дякуємо депутату селищної ради Віктору Червінському за активну позицію і участь  в процесі реконструкції майданчика, та в розвитку спорту у Новоборівскій громаді вцілому.

Окрему подяку, висловлюємо в.о. директора Новобрівсьго ЖКП Єлизаветі Міщенко за  практичну допомогу під час реалізації проекту.

Сучасний майданчик зі штучним покриттям дозволить молоді активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, допомагатиме юним спортсменам у професійному зростанні. Адже, спорт робить людей сильнішими фізично та морально, націлює на перемоги у житті. А діти, сильні тілом та духом – це запорука успішного майбутнього нашої громади та країни.