ОГОЛОШУЄТЬСЯ ЗБІР ПРОПОЗИЦІЙ ВІД ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 12.08.2020 18:01
Кількість переглядів: 493

Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації – Детальний план території земельної ділянки, кадастровий номер 1821155700:01:002:0518 площею 0,1015га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, з вбудованим приміщенням магазину, яка розташована за адресою вул. Пушкіна, 150 в смт. Нова Борова, Хорошівського району, Житомирської області.

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації детального плану території по вул. Пушкіна, 150 в смт. Нова Борова, Хорошівського району, Житомирської області.

Містобудівна документація – детальний план території, розроблена на підставі рішення сесії Новоборівської селищної ради № 1228 від 03 квітня 2020 року «Про надання дозволу на розроблення  детального плану території гр. Зіневич Т. А.».

Замовник: Новоборівська селищна рада.

Платник: Зіневич Т. А.

Виконавець: Проектно-виробнича фірма «Територія комфорту Д.О.М.»

Місце розташування: вул. Пушкіна, 150 в смт. Нова Борова, Хорошівського району, Житомирської області.

З графічною та пояснювальною частинами містобудівної документації можна ознайомитися в Новоборівській селищній раді в відділі земельних ресурсів, понеділок – п’ятниця з 8.00 год. до 17.00 год. Відповідальний спеціаліст-землевпорядник Боровський Владислав Олегович.

Пропозиції (зауваження) від фізичних та юридичних осіб приймається до 11 вересня  2020 року включно, за адресою смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А в кабінеті відділу земельних ресурсів.

Пропозиції та зауваження відповідно до ч 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі, із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

У слуханні можуть прийняти участь громадяни і юридичні особи, які визначені п.7 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»: повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення, народні депутати України, депутати місцевих рад.

Пропозиції та зауваження, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.

Відповідальний за проведення громадського слухання – спеціаліст-землевпорядник Боровський Владислав Олегович.

Підведення підсумків по громадським слуханням будуть проходити о 14.00 год. 14 вересня 2020 року в залі засідань Новоборівської селищної ради за адресою смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А (2 поверх).
 

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.