ВІТАЄМО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВУ ГРИГОРІЯ РУДЮКА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 10.08.2020 09:29

Сьогодні святкує свій День народження чудова, приємна людина, мудрий керівник, селищний голова Новоборівської селищної ради
Григорій Лаврентійович Рудюк!

Шановний Григорію Лаврентійовичу! Прийміть найщиріші вітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, професійних успіхів, життєвої наснаги, оптимізму і відданого служіння на благо жителів Новоборівської  громади, особистих досягнень, сімейного благополуччя, життєвих гараздів  та добробуту!

Це свято – не просто подія у Вашій книзі життя, це ще один привід для жителів об’єднаної територіальної громади згадати про ті позитивні зміни, які відбулися у Новоборівській громаді за час Вашої роботи на посаді селищного голови. Зичимо, щоб і надалі Ваша багаторічна, наполеглива  праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі внески у розвиток нашої громади, а успіхи йшли поряд з особистим щастям.

Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи! Залишайтеся таким же мудрим і шанованим керівником, працювати під керівництвом якого - одне задоволення для підлеглих. І хай Вас завжди зігріває тепло людської подяки за добрі справи! Божого благословення Вам на добрі задуми і звершення.

З повагою та найкращими побажаннями  колектив Новоборівської селищної ради.