СІМ’ЯМ НОВОБОРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ БУЛА НАДАНА БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА

Дата: 19.06.2020 20:09

Уповноваженим Президента України з прав дітей Миколою Кулебою за підтримки проекту «Підтримка дітей в Україні під час пандемії  COVID-19(Канада)» та за сприяння селищного голови Григорія Рудюка сім’ям Новоборівської громади була надана благодійна допомога.

Фахівцем Відділу освіти, охорони здоров’я і соціально-культурної сфери Новоборівської селищної ради Людмилою Стецюк та спеціалістом з захисту прав дітей Світланою Розумович були роздані продуктові та гігієнічні набори в кількості 12 штук(по три ящики на одну родину) сім’ям, діти яких повернулися із інтернатних закладів на територію Новоборівської ОТГ.