ВИСЛОВЛЮЄМО ПОДЯКУ ЗА НАДАНУ ДОПОМОГУ

Дата: 15.05.2020 16:52

Благодійні справи завжди повертаються до людини сторицею, адже добрий вчинок уособлює в собі добро та турботу. Приємно відзначити, що на території нашої громади є така людина Іван Бондар, який є депутатом районної ради, членом виконавчого комітету Новоборівської селищної ради, і неодноразово приходив на допомогу закладам освіти,  соціального захисту, житлово-комунального господарства та мешканцям громади.

Сьогодні, хочеться подякувати Івану Бондарю за допомогу надану КУ «Новоборівський  психоневрологічний інтернат», у вигляді будівельних матеріалів, для виконання робіт з покращення благоустрою установи та створення безпечних умов утриманцям інтернату.

Отож, бажаємо благодійнику міцного здоров’я, добробуту, людського щастя, успіхів у роботі та невичерпної енергії у здійсненні добрих справ.