ТИМЧАСОВО ЗУПИНЯЄТЬСЯ РОБОТА ОБ`ЄКТІВ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ НОВОБОРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 17.03.2020 17:00

Фото без описуВідповідно законопроекту ухваленого 17 березня 2020 року Верховною Радою України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» встановлюється відповідальність за порушення санітарних норм під час поширення коронавірусної інфекції.

Згідно протоколу № 2 засідання оперативного штабу для здійснення заходів щодо недопущення поширення коронавірусу COVID-19 на території Новоборівської ОТГ від 16 березня 2020 року вирішено:

З 17 березня по 03 квітня  2020 року:

Тимчасово зупинити роботу об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування з присутністю більше 10 осіб, розташованих на території Новоборівської громади до завершення карантину.

Обмежити масові зібрання громадян (мітинги, богослужіння в культових спорудах).

Призупинити діяльність закладів громадського харчування та непродовольчої торгівлі (барах, клубах, кафе та ринків) усіх магазинів, крім продуктових та магазинів з продажу побутових товарів.

Призупинити діяльність культурно-розважальних закладів, бібліотек, перукарень, лазень.

Заборонити проведення усіх спортивних заходів.

Керівникам підприємств, установ та організацій забезпечити:
безперебійну роботу продуктових магазинів, магазинів побутових товарів, АЗС, аптек, банківських установ, а також усіх підприємств державної та комунальної власності, органів влади, закладів охорони здоров’я та правоохоронних органів;
щоденну перевірку стану здоров’я працівників шляхом опитування та безконтактним методом вимірювання температури;
забезпечити працівників, які контактують з населенням (поліклініки, магазини, державні установи, аптеки, житлово-комунальні служби, поштові та банківські заклади, вокзали, тощо) масками, які змінювати кожних 2-3 години з подальшим їх знищенням, дезінфікуючими засобами;
забезпечити проведення постійних щоденних заходів із дезінфекції, для цього в кожній установі при вході має бути встановлений дозатор із дезінфікуючим засобом для обробки рук. Крім того, потрібна щодення дезінфекція дверних ручок, перил,  санвузлів. При можливості, запроваджувати закриття закладів 2-3 рази на день санітарну годину.