НОВА ПОЖЕЖНА АВТОЦИСТЕРНА ВЖЕ У ГРОМАДІ!!!

Дата: 07.03.2020 11:51

Фото без описуЗ початку 2020 року вже друга одиниця вкрай необхідної техніки з’явилась у громаді. Сьогодні пожежна автоцистерна, вартістю 970,0 тис. грн., поповнила автопарк місцевої пожежної охорони смт. Нова Борова. Тепер наші рятувальники  зможуть оперативніше та якісніше вирішувати завдання, що пов’язані із порятунком людського життя та майна.

Відповідно до тендерної процедури, проведеної Новоборівською селищною радою, з переможцем торгів ТОВ «ТЕХНОКОМ СЕРВІС+» укладено договір на придбання пожежної автоцистерни ЗИЛ-131. Пожежний ЗИЛ вважається найпоширенішим і ефективним автомобілем в вітчизняних автопарках ДСНС. Він швидко пересувається, перевозить спеціалізовані пристосування, необхідні для ліквідації пожеж. У порівнянні з іншими марками вантажівок швидкого реагування машина на шасі ЗИЛ невибаглива в обслуговуванні, зручна в експлуатації, адаптована до різних умов, відрізняється хорошою прохідністю і маневреністю на складних ділянках при відносному мінімумі простору. Також, автомобіль оснащений відвалом, завдяки якому, він зможе швидко пересуватись по засніженим вулицям до місця призначення.

Робочою групою, яку очолив заступник селищного голови Руслан Семеній, за участю начальника місцевої пожежної охорони Олега Журавського, водіїв селищної ради та місцевої пожежної охорони було доставлено пожежну автоцистерну в громаду.

Нехай нова техніка служить на користь громади.

Йосип Сталін
2020-03-07 16:18:16