ЗВІТ НАЧАЛЬНИКА ПОЛІЦІЇ ПЕРЕД ГРОМАДОЮ

Дата: 16.12.2019 14:16

23 грудня о 13.00 годині в Новоборівському будинку культури звітуватиме про роботу поліції на території Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади начальник Хорошівського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП - Руслан Прищепа.

Запрошуємо керівників підприємств, установ та  організацій нашої громади, депутатів селищної ради, членів виконавчого комітету та всіх бажаючих мешканців громади послухати звіт начальника поліції Руслана Прищепи та дільничного офіцера поліції Миколи Гонгала про роботу у 2019 році на території населених пунктів Новоборівської громади. В ході обговорення звіту можна буде задати звітуючим свої запитання.