В ГАЦЬКІВЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СЕЛА

Дата: 25.09.2018 10:59

22 вересня у селі Гацьківка Кропивнянського старостинського округу відзначили День села. З вітальним словом до жителів звернулися заступник селищного голови Семеній Руслан Іванович на староста округу Кузьменко Микола Миколайович. На святковому концерті присутніх розважали аматорські колективи, працівники Новоборівського будинку культури. Згадали жителі свята односельчан та жителів громади, які боронили та боронять Батьківщину на Сході України. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів. Ведучі свята від усього серця вітали теплими словами односельчан. Були відзначені старожили села, наймолодші жителі, також відзначили двір зразкового порядку села.