Оголошення про оформлення житлової субсидії

Дата: 24.05.2016 11:55

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27. 04. 2016 року № 319 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»

громадянам, які в 2016 році бажають отримати житлову субсидію на тверде пічне побутове паливо і скраплений газ, необхідно ще подати заяву-декларацію для призначення житлової субсидії (враховуючи осіб, які вже подали довідки про склад сім’ї)

Для оформлення з собою мати паспорти та ідентифікаційні коди всіх зареєстрованих в будинку осіб, свідоцтво про народження дітей, технічний паспорт(план будинку), особовий рахунок РЕМ(квитанція за світло), договір на газопостачання(при потребі)

УПСЗН, Селищна рада