РЕГУЛЯТОРНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Про затвердження Плану роботи Новоборівської селищної ради з підготовки проєктів діяльності регуляторних актів на 2024 рік.

Про затвердження плану діяльності  з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік виконавчого комітету  Новоборівської селищної ради

Про внесення змін до рішення виконкому «Про затвердження плану діяльності  з підготовки проєктів регуляторних  актів на 2023 рік виконавчого комітету  Новоборівської селищної ради»

Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік виконавчого комітету Новоборівської селищної ради.

Про затвердження Плану роботи Новоборівської селищної ради з підготовки проєктів діяльності регуляторних актів на 2023 рік.

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Про встановлення ставок та пільг  із сплати земельного податку.

Про встановлення акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів в населених пунктах Повоборівської селищної територіальної громади.

Про встановлення ставок єдиного податку.

Про визначення мінімальної суми місячної оренди 1 квадратного метра
загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території  Новоборівської селищної ради.

Про встановлення ставки транспортного податку.

Про встановлення туристичного збору.

Про затвердження Плану роботи Новоборівської селищної ради з підготовки проєктів діяльності регуляторних актів на 2022 рік

Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік виконавчого комітету Новоборівської селищної ради.

Аналіз регуляторного впливу

Про  внесення змін до рішення Новоборівської селищної ради від 09 липня 2020 року № 1280 «Про встановлення ставок єдиного податку»

Про внесення змін до рішення Новоборівської селищної ради від 09 липня 2020 року № 1279 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку»

Про внесення змін до рішення Новоборівської селищної ради від 09.07.2020 року №1278 «Про встановлення ставок та пільг із  сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»