Хорошівський район, Житомирська область

Інформаційна сторінка громади

ОНЛАЙН-ФОРУМ ДЛЯ СТАРОСТ СТАЄ МАЙДАНЧИКОМ ДЛЯ ОБМІНУ ДОСВІДОМ

Дата створення: 10:54 31.01.2018

Упродовж перших трьох місяців функціонування онлайн-форуму на ньомузареєструвалися вже понад 130 старост з 22 областей України.

ЯК КОЗАКИ НА ЖИТОМИРЩИНІ ПОЖЕЖУ ГАСИЛИ

Дата створення: 10:23 31.01.2018

Зібратися за три хвилини, ще за 5 дістатися місця пожежі. В селищі на Житомирщині вогонь гасять по-козацьки відчайдушно. Воно й не дивно, бо пожежної частини там ніколи не було і її створили місцеві хранителі традицій.

ЛІКВІДОВАНО ЗАТОР НА АТОДОРОЗІ Р-28 ВИСТУПОВИЧІ – ЖИТОМИР

Дата створення: 15:27 30.01.2018

Сьогодні на атодорозі Р-28 Виступовичі – Житомир, на межі Коростенського та Хорошівського району, спільними зусиллями Новоборівського МПО та Турчинецького лісництва ДП «Коростенського ЛМГ» було ліквідовано затор на трасі.

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ НА ТЕРИТОРІЇ НОВОБОРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ОТГ СМІТТЄПЕРЕРОБНОГО ВИРОБНИЦТВА

Дата створення: 13:45 30.01.2018

Сьогодні, 30 січня,  відбулася нарада з питань організації на території Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади сміттєпереробного виробництва. В ході наради представники інвестора презентували проект майбутнього підприємства, схему збору та переробки сміття, механізм співпраці з містами та ОТГ області.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ ЗБІР ПРОПОЗИЦІЙ ВІД ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата створення: 16:31 24.01.2018

Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації – Детальний план території

ЯК ПРАЦЮЄ ЄДИНА В УКРАЇНІ КОЗАЦЬКА ПОЖЕЖНА ЧАСТИНА

Дата створення: 08:16 18.01.2018

Пожежну охорону у селищі Нова Борова на Житомирщині створили козаки з місцевого куреня, бо в селищі не було своєї рятувальної частини. Допомогу викликали з району за 20 кілометрів, і рятувальники не завжди приїжджали вчасно.

УГОДИ ММС - ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ГРОМАДИ

Дата створення: 13:49 17.01.2018

«Те що ви не можете зробити самотужки, можна вирішити гуртом», - Василь Невмержицький

ВІЗИТ УПОВНОВАЖЕНОГО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ З ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ

Дата створення: 10:35 17.01.2018

15 січня 2018 року Новоборівську селищну громаду з робочим візитом відвідав Уповноважений Президента України з захисту прав дітей Кулеба Микола Миколайович, який разом із спеціалістом з захисту прав дітей Розумович Світланою Анатоліївною та спеціалістом соціального захисту Магдич Оксаною Володимирівною обстежили сім’ї, які потрапили в складні життєві обставини.