Хорошівський район, Житомирська область

Інформаційна сторінка громади

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВОСЬМОЇ СЕСІЇ ПЕРШОГО СКЛИКАННЯ

Дата створення: 15:45 10.08.2016

У вівторок, дев’ятого серпня, пройшла 8-ма сесія 1-го скликання Новоборівської селищної ради об’єднаної територіальної громади. Присутніми були 15 із 26-ти депутатів селищної ради, представники підприємств, установ, організацій, старости. Затвердивши порядок денний та регламент роботи сесії, депутати перейшли до розгляду запланованих 22-х питань.

СВЯТО СЕЛА У СТАРОМУ БОБРИКУ

Дата створення: 10:27 01.08.2016

З0-го липня жителі Старого Бобрика відзначили 445 річницю села. Свято розпочалося з привітання в.о. старости Станіслава Шемета. На разі в селі налічується 172 двори та проживає 410 чоловік населення. Цікавою та насиченою була концертна частина свята, яку підготували працівники культури Ягодинської громади. Мелодійними та жартівливими піснями вітали мешканців Старого Бобрика гості з села Дашинка – фольклорний гурт «Любисток», Юрій Рожко, Людмила Ковальчук.

Дата створення: 09:20 29.07.2016

Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації – Детальний план території  по вул. Богдана Хмельницького в селищі міського типу Нова Борова

КОНСУЛИ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ВІННИЦІ ПРОВЕЛИ СПІВБЕСІДИ З ГРОМАДЯНАМИ

Дата створення: 16:37 26.07.2016

Сьогодні Новоборівську громаду відвідав генеральний консул Республіки Польща в Вінниці – Томаш Олейнічак та консул у справах політичних та Карти Поляка - Войцех Мрозовскі з метою проведення співбесід з громадянами. В ході візиту гості відвідати службу в Новоборівському Костьолі Матері Божої Скорботної.  В селищній раді діти привітали гостей невеличкою концертною програмою. Після цього консули розпочали співбесіди з громадянами для отримання Карти Поляка.

ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ СМТ. НОВА БОРОВА

Дата створення: 14:58 26.07.2016

Дата створення: 11:42 25.07.2016

У зв’язку з тим, що ПАТ «Укрзалізниця» (не вказуючи причини) тривалий час не погоджує межі земельної ділянки, яка передається в оренду ТОВ «Новоборівське ХПП», 26 липня в 15:00 постійною комісією з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища відбудеться погодження меж за адресою смт Нова Борова, вул. Привокзальна, 19 А.

ГОЛОВА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОДА ПРОІНСПЕКТУВАВ ВИКОНАННЯ РОБІТ З РЕКОНСТРУКЦІЇ НОВОБОРІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

Дата створення: 13:54 18.07.2016

15 липня голова Житомирської облдержадміністрації оглянув та проінспектував хід проведення робіт по реконструкції(термосанації) Новоборівської гімназії в смт. Нова Борова по вул. Шкільна, 5. Даний об’єкт був затверджений  розпорядженням КМУ , як проект що може реалізовуватися у 2016 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

БЛАГОУСТРІЙ СЕЛИЩА

Дата створення: 09:05 14.07.2016

Рішенням сесії селищної ради від 19 квітня було виділено із місцевого бюджету кошти в сумі 200,000 тис. грн. на поточний ремонт автомобільних доріг по вулицям Пушкіна та Іршанська