Хорошівський район, Житомирська область

Інформаційна сторінка громади

ДРУГИЙ ЄВРОПЕЙСЬККИЙ КОНГРЕС МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата створення: 16:51 13.04.2016

Делегація переможців та фіналістів Конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2015 року, який проводиться Мінрегіоном за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні», 5-6 квітня відвідала 2-й Європейський конгрес місцевого самоврядування у м. Краків (Польща). У заході брали участь близько 1500 представників з понад 20 країн Європи.

CЕМІНАР З РОЗВИТКУ ДЕМОКРАТІЇ

Дата створення: 13:54 13.04.2016

З 5 по 7 квітня у місті Вінниця на базі  готелю «Оптіма Рейнкарц Вінниця» проходив регіональний семінар для молодих лідерів з розвитку місцевої та регіональної демократії, в якому приймали участь працівники селищної ради - Семеній Руслан Іванович та Осадчук Олена Вітольдівна.

СЕЛИЩНОГО ГОЛОВУ ВІДЗНАЧЕНО ДЕРЖАВНОЮ НАГОРОДОЮ

Дата створення: 12:48 01.04.2016

З1 березня відбулась четверта сесія сьомого скликання Житомирської обласної ради на яку було запрошено селищного голову Рудюка Григорія Лаврентійовича. На початку сесії голова облдержадміністрації Сергій Машковський та голова облради Анжеліка Лабунська нагородили почесними відзнаками жителів області.

Козаки-вогнеборці

Дата створення: 16:31 18.03.2016