Хорошівський район, Житомирська область

Дата створення: 09:28 07.12.2017

4 ГРУДНЯ У КИЄВІ ВІДБУВСЯ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД

Дата створення: 09:08 05.12.2017

«Ініціативи, що змінюють життя» – під такою назвою 4 грудня у Києві відбувся ІІ всеукраїнський форум об’єднаних громад.

КОНЦЕРТ ПРИСВЯЧЕНИЙ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Дата створення: 15:38 01.12.2017

Дорогі друзі! 3 грудня вся світова спільнота долучається до привітань з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями.

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЇ !!!

Дата створення: 09:39 30.11.2017

Відповідно ч.2 ст. 21  Закону України  «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»  сім’ї, що мають дітей, яким на момент оформлення субсидії виповнилось 14 років  зобов’язані надати паспорт громадянина України та реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків(ідентифікаційний код).

НАВЧАЛЬНИЙ ВІЗИТ ДО ПОЛЬЩІ ПРЕДСТАВНИКІВ ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД ЖИТОМИРЩИНИ

Дата створення: 11:22 29.11.2017

Побачити результат реформи децентралізації можна. Представники об’єднаних громад Житомирщини розпочали навчальний візит до Польщі, організованого Програмою "U-LEAD з Європою".

ГОЛОДОМОР В УКРАЇНІ - ЖАХЛИВІ ФАКТИ ПРО ТРАГЕДІЮ

Дата створення: 12:41 25.11.2017

Щорічно в останню суботу листопада в Україні проходять заходи з вшанування пам'яті жертв голодоморів і політичних репресій. Наводимо факти та історію про страшну трагедію 1932-33 років.

ТІСНА СПІВПРАЦЯ З ГРОМАДОЮ В ОСНОВІ ДЕПУТАТСЬКОЇ РОБОТИ ОЛЕГА ПІНСЬКОГО

Дата створення: 11:10 16.11.2017

Депутат обласної ради Олег Вікентійович Пінський постійно турбується про мешканців свого виборчого округу, зокрема, він багато допомагає в Новоборівській об'єднаній територіальній громаді.

СВЯТКУВАЛА ФАСОВА

Дата створення: 15:25 13.11.2017

4 листопада жителі села Фасова відзначили подвійне свято – це престольне свято Ікони Казанської Божої Матері та день села Фасова.

ПРЕС-ТУР ЖУРНАЛІСТІВ РЕГІОНАЛЬНИХ ЗМІ УКРАЇНИ ДО ОТГ ЖИТОМИРЩИНИ

Дата створення: 13:01 10.11.2017

9 листопада до Житомирської області в рамках прес-туру «Зміни, що надихають: від занепаду до зростання громад Житомирщини» приїхали журналісти регіональних видань із Харківської, Дніпропетровської, Одеської, Донецької, Луганської та Тернопільської областей.