24 Серпня, 2023 р., 08:39
Шановні жителі громади.
23 Серпня, 2023 р., 08:42
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України Панченка Андрія Миколайовича, який загинув 23 серпня 2022 року в н. п. Долина, Донецької області у боях з російськими окупантами.
23 Серпня, 2023 р., 08:24
23 серпня, напередодні Дня незалежності, ми вшановуємо один з трьох символів суверенітету нашої держави – Державний Прапор України. Синьо-жовтий стяг уособлює нашу незалежність, є історичною пам'яттю та гордістю народу. Це символ всіх головних етапів і звершень, які сталися протягом усіх років незалежної України.
22 Серпня, 2023 р., 13:54
Новоборівська громада прощатиметься з загиблим Героєм Масловим Євгенієм.
21 Серпня, 2023 р., 11:21
З метою якісної підготовки медичних закладів до опалювального сезону, в тісній співпраці з гуманітарним штабом при Житомирській ОДА та ЮНІСЕФ, Новоборівській громаді надано генератор Younes Bros 10 кВт.
21 Серпня, 2023 р., 08:17
Державна податкова служба України повідомляє, що у зв’язку із набранням чинності 01.08.2023 Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», яким, зокрема, внесено зміни до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», відновлено дію абзацу сьомого статті 5 цього Закону, у зв’язку з чим використання ПРРО в режимі офлайн без отриманого в контролюючому органі діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером контролюючого органу, заборонено.
19 Серпня, 2023 р., 09:30
Сьогодні, 19 серпня, виповнюється рік з дня загибелі солдата Гребенюка Руслана Петровича, мешканця села Небіж.