22 Вересня, 2023 р., 10:12
Колектив Новоборівської селищної ради у глибокій жалобі з приводу передчасної смерті діловода Фасівського старостинського округу Мошківської Валентини Анатоліївни.
20 Вересня, 2023 р., 15:33
На виконання Указу Президента України від 27.03.1998 № 222 «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі», з 1998 року в області діє державна програма підтримки індивідуальних сільських забудовників «Власний дім» (далі - Програма).
19 Вересня, 2023 р., 14:57
Новоборівська селищна рада висловлює слова вдячності  за допомогу у вирішенні нагальних, важливих питань  керівнику філії «Іршанський ГЗК» АТ «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» Валерію ЗАХАРЕНКУ.
17 Вересня, 2023 р., 10:56
17 вересня в Україні відзначається День усиновлення. Цей день є символом милосердя і добра до людей. Аби дитинство було безтурботним, радісним і щасливим, кожна дитина потребує батьківської любові, тепла та родинного затишку. У цей день ми вітаємо опікунів, піклувальників, прийомних батьків- вихователів, усиновлювачів та тих дочок і синів, які знайшли своїх батьків на території Новоборівської селищної територіальної громади.
17 Вересня, 2023 р., 09:42
Щиро вітаємо рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника!
15 Вересня, 2023 р., 10:21
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, нашого хороброго воїна із села Кропивня, Собка Анатолія Олександровича, який помер в лікарні через отримані смертельні поранення поблизу н. п. Білогородка, Херсонської області.
12 Вересня, 2023 р., 14:05
06 вересня 2023 року компанія Google оголосила про випуск української версії застосунку “Lookout”.