14 сесія І-го скликання селищної ради. Друге пленарне засідання.

Дата: 13.02.2017 17:05

ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про затвердження розпорядження селищного голови №43/02-03 від 20.07.2016 року «Про призначення тимчасово виконуючого обов’язки директора Новоборівського житлово-комунального підприємства».

Доповідач: Семеній Р.І. – заступник селищного голови по роботі виконавчих органів.

2. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Новоборівського житлово-комунального підприємства.

Доповідач: Семеній Р.І. – заступник селищного голови по роботі виконавчих органів.

3. Про внесення змін до рішення №136 7 сесії 1 скликання від 08.07.2016 року «Про затвердження ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців по населених пунктах Новоборівської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Осадчук О.В. - спеціаліст І категорії з юридичних питань.

4. Про набуття повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухомість.

Доповідач: Симон Г.С. – секретар селищної ради.

5. Про надання матеріальної допомоги незахищеним верствам населення.

Доповідач: Симон Г.С. – секретар селищної ради.

6. Про надання дозволу на зняття майна з балансу Новоборівського житлово-комунального підприємства.

Доповідач: Симон Г.С. – секретар селищної  ради.

7. Про затвердження Статуту Новоборівського ЦРД «Сонечко».

Доповідач: Магдич Л.А. - начальник відділу освіти, охорони здоров'я та соціально-культурної сфери.

8. Про затвердження Положення «Про загальні збори громадян за місцем проживання».

Доповідач: Симон Г.С. – секретар селищної ради.

9. Про затвердження Програми розвитку архівної справи та збереження архівних фондів місцевої архівної установи «Трудовий архів району» на 2017 рік по Новоборівській селищній раді.

Доповідач: Симон Г.С. – секретар селищної ради.

10. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту по Новоборівській селищній раді об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки

11. Про затвердження Положення про квартирний облік при виконкомі селищної ради.

Доповідач: Симон Г.С. – секретар селищної ради.

12. Про затвердження Положення про порядок видачі довідок виконавчим комітетом Новоборівської селищної ради.

Доповідач: Данильчук Л.А. -  начальник загального відділу селищної ради.

13. Про затвердження Програми енергозбереження «Підвищення енергоефективності» об’єктів комунальної власності Новоборівської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Стретович О.О. – заступник селищного голови по роботі виконавчих органів.

14. Про затвердження муніципальної Програми протидії туберкульозу Новоборівської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки.

Доповідач: Стринадко Т.М. – завідуюча амбулаторії загальної практики і медицини Центру первинної медико-санітарної допомоги Новоборівської селищної ради.

15. Про  затвердження Програми розвитку музейної справи у Новоборівській селищній об’єднаній територіальній громаді.

Різне.