Оголошення про скликання 15-ї сесії VII-го скликання селищної ради

Дата: 17.03.2017 20:55

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 21 березня 2017 року о 14:00 годині в адмідністративному приміщенні cелищної ради вібудеться 15-та сесія VIІ-го скликання.

ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1.  Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2016 рік.

Співдоповідач: Цюпа Л.С. – начальник відділу-головний бухгалтер

2. Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік.

Співдоповідач: Цюпа Л.С. – начальник відділу-головний бухгалтер

3. Про внесення змін до рішення №238 13 сесії I скликання від 22.12.2016 року «Про структуру, штатний розпис, кошторис видатків селищної ради на 2017  рік».

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова.

4. Про затвердження Статуту Новоборівського житлово-комунального підприємства «нова редакція».

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова.

5. Про затвердження штатного розпису Новоборівського житлово-комунального підприємства.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова.

6. Про безоплатну передачу майна Новоборівської селищної ради у комунальну власність Новоборівського житлово-комунального підприємства.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова.

7. Про надання фінансової допомоги Новоборівському житлово-комунальному підприємству на 2017 рік.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова.

8. Про затвердження стратегії розвитку Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади до 2020 року.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова.

9. Про надання матеріальної допомоги незахищеним верствам населення.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

10. Про затвердження Програми подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2017-2020 роки Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади.

Доповідач:  Магдич Л.А. – начальник відділу освіти, охорони здоров’я та соціально-культурної сфери

11. Про затвердження Програми попередження насильства в сім’ї на 2017-2020 роки Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади».

12. Про затвердження Програми забезпечення та захист прав дітей Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2017-2018 роки.

13. Про затвердження Програми виконання заходів Загальнодержавної програми Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2017-2020 роки Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади.

14. Про затвердження Заходів щодо створення сприятливих умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади.

15. Про затвердження Програми розвитку охорони здоров’я Новоборівської селищної об’єднаної  територіальної громади на 2017-2020 роки.

Доповідач: Стринадко Т.М. – завідуюча амбулаторією комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоборівської селищної ради

16. Земельні питання.

Різне.