Пройшли чергові громадські консультації щодо обговорення стратегії розвитку громади

Дата: 17.03.2017 17:48

Сьогодні, 17 березня, пройшли громадські консультації в Кропивнянській внутрішній громаді. Заступники селищного голови - Семеній Р.І. та Стретович О.О. донесли до мешканців громади про напрямки розвитку, стратегічні і оперативні цілі та завдання стратегії розвитку Новоборівської громади.

Пріорітетними завданнями мешканці села Кропивня визначили: ремонт доріг;  введення штатної одиниці сімейного лікаря в АЗПСМ в селі Кропивня; введення маршруту перевезення сполученням з адміністративним центром громади - смт. Нова Борова.

Мешканці села Рудня-Гацьківка в свою чергу звернулись з проханням вирішити проблему забезпечення питною водою у зв'язку із відсутністю води в колодязях населенного пункту.