Новоборівська громада
Хорошівський район, Житомирська область

Другий Європейський конгрес місцевого самоврядування

 Делегація переможців та фіналістів Конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2015 року, який проводиться Мінрегіоном за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні», 5-6 квітня відвідала 2-й Європейський конгрес місцевого самоврядування у м. Краків (Польща). У заході брали участь близько 1500 представників з понад 20 країн Європи.

    Україна була представлена на Конгресі чисельною делегацією. У його роботі беруть участь майже 200 українських фахівців, керівників органів місцевого самоврядування та експертів. В даному  конгресі взяв участь і голова Новоборівської громади Рудюк Григорій Лаврентійович. Організатори заходу називають його «Конгресом нових ідей та кращих практик»:

«Європа потребує нових пріоритетів та інструментів для місцевого самоврядування», — зазначив на відкритті  екс прем’єр-міністр Румунії, мер міста Клуж-Напока - Еміл БОК.

      Три ключові пріоритети для місцевого самоврядування сьогодні це:

- розвиток «смарт» муніципалітетів (в яких мешканці могли б отримати переваги від впровадження у всі сфери життя та управління інформаційних технологій);

- розвиток партисипативної демократії (яка передбачатиме активне залучення населення до участі в управління громадою у період між виборами);

- підвищення якості життя на місцях.

    7-8 квітня делегація  переможців та фіналістів Конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2015 року продовжили своє знайомство з керівниками місцевого самоврядування Республіки Польща та експертами у містах Жешув та Люблін.

За матеріалами WEB-сайту Міністерсва регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України« повернутися до списку новин