Оголошення про скликання чергової 9-ї сесії І-го скликання

Дата: 21.10.2016 16:49

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 25 жовтня 2016 року о 13:00 годині в адміністративному приміщенні cелищної ради відбудеться 9-та сесія І скликання.

Орієнтовний список питань порядку денного:

1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2016 року.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

Співдоповідач: Цюпа Л.С. – начальник відділу-головний бухгалтер.

2. Про внесення  змін  до  селищного бюджету на 2016 рік.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

Співдоповідач: Цюпа Л.С. – начальник відділу-головний бухгалтер.

3. Про  затвердження Положення про порядок надання послуг у сфері розваг на території Новоборівської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Данильчук Л.А.– начальник загального відділу.

4. Про затвердження Положення про Почесну грамоту Новоборівської селищної ради об’єднаної територіальної громади на період повноважень ради 1 скликання.

Доповідач: Данильчук Л.А. – начальник загального відділу.

5. Про створення робочої групи по розробці Герба та Прапора Новоборівської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова.

6. Про надання дозволу на внесення змін в Статуті комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоборівської селищної ради.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова.

7. Про затвердження Положення про порядок формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів на території Новоборівської селищної  ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Власюк П.В. – начальник відділу комунального господарства, благоустрою та архітектури.

8. Про затвердження  договорів на обслуговування по вивозу сміття на території Новоборівської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

9. Про  списання  основних засобів.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний  голова.

10. Земельні питання.

Доповідач: Рудюк Г.Л. - селищний голова.

Співдоповідач: Гнітецький О.М. – начальник відділу земельних ресурсів

11. Різне.

На засідання запросити депутатів райради, керівників установ та організацій селища.