ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 24-Ї СЕСІЇ VII-ГО СКЛИКАННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 19.01.2018 16:39

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 25 січня 2018 року о 14:00 годині, в адмідністративному приміщенні cелищної ради вібудеться 24-та сесія VIІ-го скликання.

ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

Співдоповідач: Цюпа Л.С. – начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності – головний бухгалтер селищної ради

2. Про затвердження Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в  Новоборівській селищній раді.

Доповідач: Рудюк Г.Л. - селищний голова

Співдоповідач: Осадчук О.В. – спеціаліст з юридичних питань I категорії

3. Про внесення змін до рішення 23 сесії Новоборівської селищної ради VIІ скликання від 22.12.2017 року №503 «Про структуру, штатний розпис, кошторис видатків селищної ради на 2018 рік».

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

4. Про визнання відділу освіти, охорони здоров’я і соціально-культурної сфериНовоборівської селищної ради уповноваженою особою селищної ради у сфері освіти.

Земельні питання.

Різне.