Оголошення про скликання чергової 14-ї сесії І-го скликання селищної ради

Дата: 01.02.2017 16:32

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 09 лютого 2017 року о 13:00 годині в адмідністративному приміщенні cелищної ради вібудеться 14-та сесія І скликання.

ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

Цюпа Л.С. – начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності – головний бухгалтер селищної ради

2. Про внесення змін до рішення 13 сесії I скликання від 22.12.2016 року №246 «Про передачу медичної субвенції з бюджету Новоборівської селищної ради до районного бюджету Хорошівського району у 2017 році».

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

3. Про створення Центру надання адміністративних послуг Новоборівської селищної ради.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

4. Про затвердження ліквідаційних балансів сільських рад.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова.

5. Про затвердження ліквідаційних балансів територіальних виборчих комісій.

Доповідач: Рудюк Г.Л. - селищний голова.

6. Про оголошення конкурсу по розробці Герба та Прапора.

Доповідач: Стретович О.О.- заступник селищного голови по роботі виконавчих органів.

7. Про заслуховування звіту в.о. директора Новоборівського житлово-комунального підприємства про роботу за 2016 рік.

Доповідач: Гнітецький М.Й. – в.о. директора Новоборівського ЖКП.

8. Про  затвердження штатного розпису працівників Новоборівського житлово-комунального підприємства.

Доповідач: Рудюк Г.Л. - селищний голова.

9. Про затвердження Програми маршрутів шкільних автобусів Новоборівського освітнього округу на 2017-2020 роки.

Доповідач: Магдич Л.А. – начальник відділу освіти, охорони здоров’я та соціально-культурної сфери.

10.  Про затвердження Положення про порядок формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів на території Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Міщенко Є.В. – інспектор з благоустрою

11. Про затвердження Положення про порядок та умови надання платних соціальних послуг відділом освіти, охорони здоров’я та соціально-культурної сфери Новоборівської селищної ради.

12. Про затвердження Програми підтримки сім’ї, дітей та молоді Новоборівської селищної ради на 2017-2021 роки.

13.  Про встановлення адміністративного збору за реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

14. Про  затвердження Програми розвитку музейної справи у Новоборівській селищній об’єднаній територіальній громаді

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

15. Про затвердження Положення про порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.

Доповідач: Рудюк Г.Л. - селищний голова.

16. Про порядок обчислення скликання ради.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

17. Про заходи забезпечення безперебійної роботи електрозв’язку.

Земельні  питання.

Різне.