Хорошівський район, Житомирська область

Розпорядження

Відповідно до ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати  шосту сесію першого скликання 07.06.2016 року о  10.00 год. в залі засідань селищної ради.

На розгляд сесії  внести такі питання:

1. Про внесення змін до селищного бюджету на 2016 рік.(Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова; Співдоповідач: Цюпа Л.С. – начальник відділу-головний бухгалтер)

2. Про затвердження Статуту Новоборівської селищної ради. (Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова.)

3. Про затвердження передавальних  актів. (Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова.)

4. Про  реорганізацію Фасівського НВК. (Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова.)

5. Земельні питання. (Доповідач: Рудюк Г.Л. - селищний голова; Співдоповідач: Гнітецький О.М – начальник відділу земельних ресурсів.)

6. Різне.

На засідання запросити депутатів райради, керівників установ та організацій селища.