«МАРАФОН: ЕНЕРГОЕФЕКТИВНА ТА БЕЗПЕЧНА ГРОМАДА»

Дата: 02.08.2018 15:07

2 серпня селищний  голова Григорій Рудюк взяв участь у прес-конференції з нагоди старту нового проекту «Марафон: енергоефективна та безпечна громада»

У рамках проекту «Марафон: енергоефективна та безпечна громада» будуть проведені інформаційні заходи, презентації в 4 областях України, оголошені конкурси «Енергоефективна громада» та «Безпечна громада». Проект має соціально-інформаційне спрямування, оскільки до конкурсу будуть залучені мешканці громад.

Метою конкурсу є визначення проблематики та можливостей розвитку у сфері безпеки та енергоефективності громад, а також презентація кращих практик у зазначених напрямах.

Марафон відбувається за підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, проекту «Енергоефективність у громадах» GIZ, ПАТ «ДАТАГРУП», ТОВ «Золотой Мандарин Квадра», ТОВ «Ондулін Будівельні матеріали».