ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 28-Ї СЕСІЇ VII-ГО СКЛИКАННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 12.06.2018 16:57

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 20 червня 2018 року о 10:00 годині, в адміністративному приміщенні cелищної ради відбудеться 28-ма сесія VIІ-го скликання.

ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік».

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

Співдоповідач: Цюпа Л.С.  –  Цюпа Л.С. – начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності – головний бухгалтер селищної ради

2. Про визначення одержувача бюджетних коштів.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

3. Про внесення змін до рішення  №515 23 сесії 7 скликання Новоборівської селищної ради «Про затвердження кошторису витрат фонду охорони навколишнього природного середовища Новоборівської селищної ради на 2018 рік».

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

4.  Про виділення коштів з цільового фонду Новоборівської селищної ради.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

5.  Про спрямування залишку коштів медичної субвенції у 2018 році.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

6.   Про внесення змін до рішення  №589 26 сесії 7 скликання Новоборівської селищної ради «Про спрямування залишку коштів освітньої субвенції у 2018 році».

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

7.   Про фінансування природоохоронних заходів за рахунок коштів фонду охорони навколишнього середовища Новоборівської об’єднаної територіальної громади у 2018 році.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

8. Про встановлення місцевих податків та зборів на території Новоборівської  селищної ради на 2019 рік».

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

9. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Новоборівської селищної ради на 2019 рік.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

10. Про визначення мінімальної суми  оренди   одного квадратного метра загальної площі  нерухомого майна фізичних осіб з  урахуванням місця  її розташування та функціонального призначення при  передачі в оренду (суборенду) та  житловий найм  в  населених  пунктах Новоборівської  селищної ради об’єднаної територіальної громади на  2019 рік».

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

11.  Про встановлення на 2019 рік  акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі  підакцизних товарів в населених пунктах Новоборівської селищної ради об’єднаної  територіальної громади.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

12.  Про надання погодження Новоборівському ЖКП про надання в оренду приміщення для складських потреб.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

13.  Про безоплатну передачу нерухомого майна.

Земельні  питання.

Різне.