СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ВЗЯВ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ "ІННОВАЦІЇ ГРОМАД"

Дата: 06.06.2018 13:03

45 представників громад-членів Асоціації ОТГ взяли участь у конференції "Інновації громад", яка проходить в форматі відкритого простору упродовж 3-6 червня.

Захід організовано у рамках Проекту "Реформа управління на сході України ІІ" (виконується німецькою федеральною компанією GIZ) в партнерстві з Асоціацією об’єднаних територіальних громад.

Близько 200 учасників заходу працювали за напрямками: сталий розвиток громад; адміністративні послуги; міжмуніципальне співробітництво.

Громади-члени Асоціації мали змогу презентувати власний досвід та кращі практики, отримати нові знання та партнерів, а також корисні інструменти для розвитку ОТГ.

«Ця конференція цікава тим, що кожен учасник має можливість самостійно визначити  тему для дискусії та спільного опрацювання. Думаю, що такий формат обговорення важливих питань варто запровадити і в ОТГ для покращення комунікації мешканців з органами місцевої влади, а також реального залучення громадян до процесу прийняття рішень», – зазначив Григорій Рудюк, голова платформи «Законодавство для ОТГ»

Загалом, у ході заходу було заявлено 25 різноманітних тем, серед яких «Адміністративні послуги – робота платформи Асоціації ОТГ», «Міжмуніципальне співробітництво: екологія річки, сільський туризм», «Кібербезпека» та інші.