ЗВІТУВАННЯ В.О. СТАРОСТИ КРОПИВНЯНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ ПРО РОБОТУ У 2017 РОЦІ

Дата: 30.05.2018 15:32

29.05.2018 року відбулись збори громадян за місцем проживання Кропивнянського старостинського округу:

- о 12.30 год. в с. Гацьківка в приміщенні Гацьківського клубу;

- о 14.00 год. в с. Кропивня в приміщенні Кропивнянського клубу;

- о 16.00 год. в с. Луковець.

В.о. старости  Кузьменко Микола Миколайович прозвітував про роботу у 2017 році.

Мешканці округу мали можливість задати  хвилюючі питання до селищного голови Григорія Рудюка, висловити проблемні питання тощо.

Поспілкувались на теми: реформа у галузі медицини, функціонування ФАПів на території громади, поточний ремонт вулиць, вуличного освітлення, вивезення сміття.

Дуже конструктивним виявився діалог  в с. Луковець, в ході якого намічено ряд завдань та шляхи їх вирішення.

Було обрано представників від Кропивнянського старостинського округу на конференцію представників громадян Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади за місцем проживання, яка відбудеться у центральній садибі у червні.