В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ГРОМАДИ ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

Дата: 25.05.2018 13:43

Фото без опису25 травня 2018р. в усіх школах Новоборівської ОТГ, пролунав дзвінкий, співучий останній дзвоник. Цього річ в самостійне життя зі шкільної лави вирушило 45 випускників. Представники селищної ради привітали випускників, учнів, батьків та педагогічні колективи з успішним закінченням навчального року. Не обійшлося і без подарунків:

• За перемогу в ЕКО – КВЕСТІ «Наше Полісся» від Павла Дзюблика та неординарний підхід до роздільного збору сміття Новоборівська гімназія отримала від Новоборівської селищної ради сертифікат на 50 000 грн. та від депутата Верховної Ради України Дзюблика П.В. сертифікат на 100 000 грн.
  • За активну участь в ЕКО – КВЕСТІ «Наше Полісся» від Павла Дзюблика та успішне закінчення навчального року Кропивнянська ЗОШ отримала від Новоборівської селищної ради сертифікат на 5 000 грн.
  • За успішне закінчення навчального року Небізький НВК отримав від Новоборівської селищної ради сертифікат на 5 000 грн.
  • Новоборівський ліцей отримав найбільш очікувану новину про початок робіт з утеплення закладу.