ВІДБУЛИСЯ ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 04.04.2018 16:54

Фото без опису4 квітня 2018р. відбулися  громадські обговорення з питання організації на території Новоборівської об’єднаної територіальної громади комбінату з переробки вторинної сировини, за участю ініціатора проекту.

Під час обговорень було презентовано концепцію комбінату. Мешканцями громади були задані усі хвилюючі питання, на які вони отримали відповіді. Представник ініціатора презентував роботу модулів з переробки, схему збору та переробки сміття. Врахував зауваження, побажання та пропозиції громадян.

Голова Новоборівської селищної ради Рудюк Г.Л., пообіцяв, що впровадження проекту не відбудеться без погодження з громадою.

Представник інвестора гарантував провести більш докладну презентацію проекту з залученням спеціалістів екологів та технологів по переробці, створити мобільну групу мешканців громади які зможуть ознайомитися з працюючими модулями в Україні та напряму братимуть участь в підготовці проекту.

Про майбутні зустрічі з інвестором буде висвітлено на сайті громади, соціальних мережах та оголошеннями.