СЕМІНАР З ОБМІНУ ДОСВІДОМ

Дата: 07.07.2016 15:39

5-6 липня Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» було організовано та проведено семінар з обміну досвідом «Кращі практики місцевого самоврядування у сфері співробітництва громад: практичні результати і вигоди»

5 липня семінар проходив у Житомирській облдержадміністрації. Учасниками семінару були представники ОМС з усієї України. Учасники 5-ти областей України – Львівської, Чернігівської, Житомирської, Полтавської та Хмельницької презентували свої кращі практики місцевого самоврядування, а саме:

- «ДОБРОВІЛЬНА СПІВПРАЦЯ ГРОМАД СЕМЕНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ, КАРПОВИЦЬКОЇ ТА ЖОВТНЕВОЇ СІЛЬСЬКИХ РАД З РЕКОНСТРУКЦІЇ ДИТЯЧОГО САДКА «СОНЕЧКО» В МІСТІ СЕМЕНІВКА ДЛЯ СПІЛЬНОЇ КОРИСТІ – ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ-ДОШКІЛЬНЯТ ІЗ СЕМЕНІВКИ, КАРПОВИЧ, ЖОВТНЕВОГО» (І місце, Конкурс 2015 року, Олександр БИЧКОВ, Семенівський міський голова (Чернігівська область);

- «СПІВРОБІТНИЦТВО ГРОМАД В ОРГАНІЗАЦІЇ МІСЦЕВОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ СМТ НОВА БОРОВА» (І місце, Конкурс 2015 року, Григорій РУДЮК, Новоборівський селищний голова Володарсько-Волинський район Житомирської області);

- «РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТІВ МІЖНАРОДНОЇ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ТРАНСКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА «ПОЛЬЩА – БІЛОРУСЬ – УКРАЇНА 2007 – 2013» (ІІ місце, Конкурс 2015 року, Людмила БУРИЧКА, заступник координатора проектів, представник Хоробрівської сільської ради (Сокальський район Львівської області);

- «СТВОРЕННЯ УМОВ ДЛЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ СПІЛЬНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ШЛЯХРЕМБУД» ВІНЬКОВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЯК ОДНІЄЇ ІЗ ФОРМ СПІВРОБІТНИЦТВА ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД» (Диплом «Спеціальна відзнака», Конкурс 2015 року, Василь АНАНЧУК, Віньковецький селищний голова (Вінковецький район Хмельницької області);

- «ПРИДБАННЯ СМІТТЄВОЗА ТА КОНТЕЙНЕРІВ ДЛЯ ПОКРАЩАННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ ГРОМАД. СПІЛЬНИЙ КРОК ДО ЧИСТОТИ ДОВКІЛЛЯ ПИРЯТИНСЬКОГО КРАЮ»( Лариса КОЧУР, керуючий справами виконкому Пирятинської міської ради (Полтавська область).

6 липня учасники семінару з ознайомчим візитом відвідали Іршанську громаду, де була проведена екскурсія на кар’єрі №9, та Новоборівську громаду. Представники ОМС ознайомилися з роботою Новоборівської місцевої пожежної охорони, Центру розвитку дитини «Казка» та функціонуванням станції очищення води. Під кінець зустрічі для учасників візиту була проведена екскурсія в Хорошівському Музеї коштовного та декоративного каміння.

Фото пресс служби Житомирської ОДА, Рада Європи.