Новоборівська громада
Хорошівський район, Житомирська область

Семінар щодо розробки стратегії розвитку громади

У четвер 26 травня в залі засідань селищної ради відбулася перша зустріч з членами  комітету із стратегічного планування Новоборівської об’єднаної громади щодо початку спільної роботи для розробки стратегічного плану розвитку громади. Зустріч пройшла у форматі «тренінг-семінар».

Метою заходу було надати учасникам теоритичні знання та практичні навички з організації процесу стратегічного планування на місцевому рівні. Рішення про участь у проекті було прийнято на сесії селищної ради. Утворено робочу групи зі стратегічного планування до складу якої входить більше півсотні мешканців громади. Тренінг пройшов під керівництвом експертів проекту - Наталії Ключник та Ірини Коври та помічників Юлії Юненко та Антоніни Домікан.

Відтак, створено 6 груп, які будуть працювати над збором і обробкою інформації. До процесу буде залучено максимальну кількість жителів, які долучаться до процесу через анкетування.

Проект реалізується спільно  Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад та Асоціацією малих міст України та за підтримки швейцарсько - українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні " DESPRO.

 « повернутися до списку новин