ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 20-Ї СЕСІЇ VII-ГО СКЛИКАННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 19.08.2017 15:11

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 22 серпня 2017 року о 14:00 годині, в адмідністративному приміщенні cелищної ради вібудеться 20-та сесія VIІ-го скликання.

ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік.

Доповідач: Рудюк Г.Л. – селищний голова

2.  Про затвердження переліку проектів, які фінансуються в 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури Новоборівської об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Рудюк Г.Л. - селищний голова

3. Про співфінансування інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватись за рахунок субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у 2017 році.

Доповідач: Рудюк Г.Л. - селищний голова

Земельні питання.