Інформація щодо збільшення смертельних нещасних випадків

Дата: 26.07.2016 14:58

НОВОБОРІВСЬКЕ ЖИТЛОВО – КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО

ХОРОШІВСЬКОГО   РАЙОНУ  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

12114, смт.  Нова Борова, вул. Жовтнева, 1А, корпус, 1,тел. (04145) 9-52-73

Вих. № 151 від 26.07.2016 року

І Н Ф О Р М А Ц І Я

щодо збільшення смертельних нещасних випадків

За інформацією Державної служби України  з питань праці станом на 30.06.2016р. загинуло 8 працівників підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України. За аналогічний період 2015 року загинуло 2 працівники.

Зокрема, у Житомирській області в Новобоград-Волинському ВУВКГ, 06.05.2016 року під час ремонту редуктора механічних граблів в ГКНС через незабезпечення надійного кріплення рухомих елементів механічної автоматичної решітки головної каналізаційно-насосної станції, порушення вимог трудової та виконавчої дисципліни було смертельно травмовано         1-го працівника.

Також зросла кількість групових смертельних нещасних випадків, а саме:

- 27.05.2016р. у приміщенні каналізаційної насосної станції без ознак життя знайдено 2 працівника КП Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» (Полтавська область). Отруєння сталося внаслідок виконання робіт без засобів індивідуального захисту;

- 19.06.2016р. під час виконання робіт у приміщенні каналізаційної насосної станції,  необлаштованому припливно-витяжною вентиляцією, сталося отруєння 2-х працівників комунального водопровідно-каналізаційного підприємства «Водограй» (Кіровоградська область), внаслідок накопичення парів небезпечних газів.

Є випадки отруєнь під час самовільного виконання робіт з очищення каналізаційних колодязів приватних домоволодінь.

Адміністрація Новоборівського ЖКП переконливо просить всіх мешканців приватних домоволодінь, які підключені до централізованої системи водовідведення не проводити самовільні роботи з очищення каналізаційних колодязів, а залучати до виконання цих робіт спеціалізовані організації, які мають відповідний дозвіл.

Адміністрація Новоборівського ЖКП